zobacz koszyk 0

Warszawa - WARSZAWA PRL NOCĄ

Przed Wami wyjątkowy wieczór kawalerski w stylu PRL w Warszawie! Nyska, dziarski przewodnik i poczęstunek...
Szukacie oryginalnego pomysłu na wieczór kawalerski? Bez limuzyn, tancerek i całego tego blichtru? Voila.. oto coś dla Was.

Warszawski wieczór PRL zaczynamy od podstawienia po Was naszej oldschoolowej peerelowskiej nyski na terenie miasta stołecznego Warszawa i w drogę. Wycieczka jest połączeniem zwiedzania ciekawych miejsc w nocnej Warszawie i barów w centrum miasta oraz artystycznej dzielnicy Pragi.

Po krótkim wprowadzeniu do historii Warszawy zabierzemy gości do lokalnego baru, w którym będą mogli poczuć atmosferę nocnego życia w stolicy. Pozwolimy odkryć pozostałości po komunizmie, pokażemy różnicę między piękną epoką Warszawy przedwojennej a utopijnymi ideami komunistów z lat 50-tych.

Po dawce historii, gościom przyda się lokalny, polski trunek - nadejdzie czas na odwiedzenie klimatycznego baru w mieście! 

Na koniec jeszcze jedna dzielnica, którą trzeba odwiedzić – Praga, która w przeszłości cieszyła się złą sławą, stała się niezwykle popularna ze względu na alternatywną kulturę i niezwykłą lokalną atmosferę. Tutaj czas na kolejny przystanek i na kieliszek polskiej wódki. 

W nysce zmieści się Was max. 7. możemy podstawić 2 nyski jeśli jest Was więcej - w takim przypadku wybierz atrakcję x2.

Cena zawiera

  • transport Nyską - do waszej dyspozycji na 3 godziny
  • młody dziarski przewodnik - przodownik
  • wizyty w lokalnych barach
  • atmosfera nocnego życia w stolicy
  • nocne historie miasta z czasów PRL

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.