zobacz koszyk 0

Warszawa - KOLACJA Z TANCERKĄ

Kolacja z tancerką - wyjątkowy pomysł na elegancki striptiz na wieczór kawalerski w Warszawie. Rezerwacja stolika, kolacja w topowej restauracji w ścisłym centrum miasta i profesjonalny striptiz w prywatnym pokoju, tylko dla Was. Do tego mięciutki schaboszczak z dodatkami i z 2 piwkami do popicia. 

Dodatkowy alkohol możecie sobie dokupić w cenach z karty. Na miejscu jest dobrze zaopatrzony bar i normalne ceny.

W pakiecie jak zwykle wspaniała tancerka i soczysty striptiz na deser! Na miejscu nasza imprezowa opiekunka zajmie się wszystkim od strony organizacyjnej abyście Wy już niczym nie musieli zawracać sobie głowy.

Dodatkowa (druga) tancerka - niezbędna do soczystego Lesbian Show to +490 PLN - niewskazane dla osób o słabym sercu.

Jeśli nie chce Ci się organizować reszty wieczoru, spójrz np. na opcję Nightlife  lub zdecyduj się na jeszcze więcej striptizu, czyli pakiet w klubie gogo i zostaw wszystko nam.

Dla dopełnienia kolacji ze striptizem możesz dodać wstęp do klubu GOGO oraz rezerwację stolika za jedyne 35 PLN/osoby lub wejściówki do jedego z topowych klubów w centrum za jedyne 29 PLN/os. Jeśli chcesz, zaznacz wybraną opcję składając rezerwację.

PROMOCJA: w piątki wejście do dowolnie wybranego Klubu Go Go GRATIS. Powiedz nam jeśli chcesz skorzystać.

Cena zawiera

  • sympatyczna opiekunka grupy
  • wynajem dyskretnej VIP sali w klubo-restauracji w centrum Warszawy
  • soczysty kotlecik schabowy z dodatkami - po polsku!
  • 2 piwka/osobę
  • striptiz (3 piosenki-około 15 - 20 minut)

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.