zobacz koszyk 0

Warszawa - KOLACJA Z TANCERKĄ & STEKI

Wersja kolacji de luxe to aż 3 piwka/osobę, soczysty męski stek z polędwicy wołowej i najlepszy striptiz w Warszawie. Kolacja w restauracji w ścisłym centrum, profesjonalny striptiz tancerki gogo w prywatnym VIP roomie. Dodatkowy alkohol możecie dokupić na miejscu w niewygórowanych cenach z karty. Po kolacji macie wszędzie blisko - puby, kluby... Idealna opcja na początek męskiego wieczoru.
Możemy dla Was zorganizować całość, zerknijcie na nasze pakiety np. na opcję
Nightlife  lub wybierz pakiet w klubie gogo i zostaw wszystko nam.

Do tego jedna z ekipy naszych imprezowych opiekunek, która załatwi za Was wszystko co będzie trzeba. I jak zwykle - żadych dopłat. Chyba że chcesz by dla Kawalera zatańczyły 2 tancerki w soczystym Lesbian Show - wtedy za kolejną zapłacisz + 490 PLN.

Jeśli masz ochotę na całą noc striptizu, możesz jeszcze dorzucić wstęp do klubu GOGO (na piechotę 5 minut), lożę dla grupy oraz po 1 piwie za jedyne 35 PLN/osoby lub wejściówki do klubu za jedyne 29 PLN/os. Wystarczy, że zaznaczysz którąś z opcji (lub obie) przy rezerwacji.

PROMOCJA: w piątki wejście do Klubu gogo GRATIS.

Cena zawiera

  • sympatyczna opiekunka grupy
  • wynajem dyskretnej VIP sali w klubo-restauracji w centrum Warszawy
  • soczysty stek wołowy z dodatkami
  • 3 piwka/osobę
  • striptiz (3 piosenki - około 15 minut)

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.