zobacz koszyk 0

Warszawa - WARSZAWSKI NIGHTLIFE

Konkretny clubbing na wieczór kawalerski w Warszawie  - pub na rozgrzewkę, potem najlepszy klub gogo i koniec w klubie muzycznym.

Biforek w klimatycznym pubie (w cenie powitalny shot*), gdzie w sympatycznych cenach możecie rozpocząć wieczór.

Potem spacerem do jednego z najlepszych klubów gogo w Warszawie, gdzie codziennie tańczy ponad 60 (!) gorących tancerek (w cenie wstęp VIP, kolejka piwa i rezerwacja loży).

Nie obawiaj się - nie będzie żadnego jeżdżenia taksówkami do obskurnych spelun z trzema brzydkimi podstarzałymi fordanserkami na obrzeżach miasta... Kluby, z którymi pracujemy są bezpieczne, wielokrotnie sprawdzone, znane i lubiane i co najważniejsze - w ścisłym centrum Warszawy - okolice ulic Chmielnej, Nowego Światu, Marszałkowskiej.

Jeśli jesteś z Warszawy wiesz, że wejść dużą męską grupą bez problemu można tylko do słabych lokali położonych daleko od centrum, często po drugiej stronie Wisły. W Śródmieściu duże męskie grupy odbijają się zazwyczaj od bramkarzy i włóczą godzinami od lokalu do lokalu, często bez skutku, niezależnie od tego czy jest rezerwacja czy nie. 

Nie ryzykuj i nie stresuj się niepotrzebnie. Zostaw wszystko nam i zostań bohaterem swojej ekipy. Bezstresowo.

No i najważniejsze - nie musisz NIC załatwiać - skompletuj ekipę i przyprowadź ją w ustalone miejsce - resztą zajmie się nasza sympatyczna imprezowa przewodniczka, która dotrzyma Wam towarzystwa przez cały czas i zostawi Was na pastwę losu dopiero w klubie muzycznym. A to wszystko w cenie samych wstępów 'z ulicy'

Sprawdź też rozszerzoną wersję clubbingu z kasynem - Pakiet Las Vegas w promocyjnej cenie.

* free vodka shot w pubie do pierwszego zamówienia w barze.

Cena zawiera

  • 5-cio godzinny warszawski clubbing
  • imprezowa opiekunka grupy
  • pub
  • shot dla każdego w pubie GRATIS do pierwszego zamówienia
  • wstęp VIP do klubu gogo
  • rezerwacja loży w klubie gogo
  • 1 x piwo dla każdego w klubie .
  • wstęp do klubu muzycznego

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

wystep-dla-kawalera-gogo
690 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.