zobacz koszyk 0

Warszawa - KLUB GOGO + PIWO

Wejściówka VIP do najlepszego klubu gogo w Warszawie, rezerwacja stolika i piwko dla każdego. 

Nasza Imprezowa Opiekunka spotka się z Wami w okolicy lokalu, wprowadzi do środka, usadzi i upewni się, że w klubie "gra muzyka". W klubie gogo możecie zostać tak długo jak chcecie.

Współpracujemy tylko z najlepszymi klubami - m.in. Sofia, New Orlean's, Sogo - jeśli masz preferencje - daj znać. Zabierzemy Was tam gdzie chcecie.

79 PLN jako dodatek do innej atrakcji, jako jedyna opcja - 109 PLN. To taniej niż gdybyś załatwiał to sam. Wstęp do klubu gogo z ulicy kosztuje od 60 do 100 PLN/os. Piwo lub drink to około + 30/35 PLN. Do tego rezerwacja loży, urocza opiekunka i wejście VIP.  Good deal.

Cena zawiera

  • wejściówka do sprawdzonego klubu gogo
  • piwko dla każdego
  • rezerwacja stolika/loży
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

wystep-dla-kawalera-gogo
690 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.