zobacz koszyk 0

Warszawa - PAKIET WYPAS

Nie ma to jak gotowy pomysł na wieczór kawalerski w postaci pakietu najpopularniejszych atrakcji w Warszawie. STRZELNICA GROM + STRIP HUMMER Z TANCERKĄ +  WARSZAWSKI NIGHTLIFE  ponad 10% taniej! 

Minibus z sympatyczną opiekunką odbiera was o umówionej godzinie z wybranego miejsca w Warszawie, jedziecie razem na strzelnicę GROM-u.  Na miejscu będą na Was czekać instruktorzy, 4 rodzaje broni, 44 strzały z ostrej amunicji, medale, tarcze na pamiątkę. Ze strzelnicy odbiera was Hummer a na jego pokładzie czeka Was występ sexy tancerki. Po kursie wysiadacie w pubie potem klub, strip klub - wszystkie dodatki i wstępy w cenie. Ojj będzie się działo...

Tylko u nas taki szalony pomysł na połączenie atrakcji na wieczór kawalerski!

Zarezerwuj i zrelaksuj się. Resztą zajmiemy się jak zwykle my, a na miejscu nasza urocza imprezowa opiekunka dopilnuje przebiegu całego wieczoru kawalerskiego.

Nasze najlepsze pomysły na wieczór kawalerski w jeszcze lepszej pakietowej cenie! Zamawiasz więcej  i płacisz mniej.

Cena zawiera

  • 3 atrakcje w ostro obniżonej cenie i z niskim minimum (8)
  • Strzelnica GROM-u
  • Hummer z tancerką
  • Warszawski Nightlife.

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.