zobacz koszyk 0

Warszawa - PAKIET GO GO

Pakiet GO GO to najlepszy pomysł na wieczór kawalerski w Warszawie. W cenie atrakcji kolacja z tancerką + hummer z drugą tancerką oraz klub gogo, w wszystko to w asyście naszej imprezowej przewodniczki.

Na początek kolacja w restauracji w samym centrum Warszawy. Dla każdego pyszny schaboszczak w zestawie, 2 piwka i sexy striptiz na koniec. Po kolacji odbiera Was hummer, a na jego pokładzie kolejna tancerka pokaże Wam co potrafią warszawskie dziewczyny (2 'szampany' od nas w prezencie + możecie mieć własny alkohol i muzykę). Na zakończenie wejściówki + rezerwacja stolika w jednym z najlepszych strip klubów w Warszawie.

Specjalnie dla Was połączyliśmy nasze trzy najpopularniejsze atrakcje w pakiet za mega okazyjną cenę. Jedynym Waszym zadaniem w tym przypadku to złożyć rezerwację i pojawić się na czas, my zajmiemy się całą resztą.

Cały czas - jak zwykle, jest z Wami nasza imprezowa opiekunka która wszystko ogarnia, więc Ty się możesz zrelaksować. W klubie gogo możecie zostać do rana.

A jeśli jeszcze macie za mało wrażeń i szukacie więcej pomysłów na kawalerski dodajcie wejściówki + rezerwację stolika w jednym z klubów muzycznych w centrum za jedyne 139 PLN (w tym 100 PLN/os. do wykorzystania przy barze). Bez stresu na bramce itp. - a jak wiemy z tym  bywa ciężko w warszawskich lokalach. Jeśli chcesz zaznacz tę opcję składając rezerwację. Wybór lokalu będzie zależał od dostępności klubów w wybranym terminie.

Cena zawiera

  • sexy kolacja (schabowy, ziemniaki, sałatka + 2 piwka) 
  • striptiz w prywatnej sali: 3 piosenki - około 15 minut
  • hummer + 2 'szampany'
  • tancerka gogo w limuzynie (3 piosenki - ok. 15 min) 
  • wejście do strip klubu + rezerwacja stolika 
  • imprezowa opiekunka na cały wieczór

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.


wystep-dla-kawalera-gogo
690 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.