zobacz koszyk 0

Warszawa - PAKIET ZEMSTA ŚWIADKA

Zorganizuj Młodemu wieczór kawalerski, którego długo nie zapomni - prywatny VIP room w popularnej restauracji, 3 piwka/shoty na osobę i profesjonalny show - SEXY ZAPASY W OLEJKU - 3 rundowy prywatny pokaz sado-maso-lesbo, do tego limuzyna hummer na godzinę i rezerwacja loży w klubie gogo!

Oryginalnie zorganizowany wieczór kawalerski w samym centrum Warszawy!

Podczas ostatniej rundy zapasów w olejku niespodziankowej zapaśniczki 'powalczą' z kawalerem. Potem każdy z uczestników wieczoru kawalerskiego może spróbować swych sił w rundach dodatkowych. Show trwa około godziny.

Gdy emocje opadną, limuzyna Hummer z kolejną striptizerką zabierze Was na godzinną przejażdżkę do najlepszego klubu gogo w Warszawie - również w samym centrum.

W klubie gogo (w cenie wejście VIP i rezerwacja loży o wartości 40 PLN/os) możecie zostać do woli.

Organizacja wieczoru kawalerskiego nigdy nie była taka prosta! Imprezowa opiekunka wszystko ogarnie - a Ty zamiast pilnować bawisz się z przyjaciółmi.

Wybierając ten pakiet oszczędzasz ponad 60 PLN osoby, czyli nawet ponad 600 PLN dla grupy 10 osób. 

A jeśli jeszcze Wam mało... Możecie dodać wejściówki do jednego z klubów muzycznych w centrum za jedyne 29 PLN. Bez stresu na bramce bo jak wszyscy wiemy różnie to bywa w warszawskich lokalach ;) Jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji. Wybór lokalu będzie zależał od dostępności klubów w danym terminie.

Skorzystaj z pakietu podczas organizacji wieczoru kawalerskiego, a nie tylko oszczędzisz, ale także zapewnisz chłopkom różnorodne atrakcje!

Cena zawiera

  • Sexy Walki w Olejku z 2 zapaśniczkami 
  • 3-rundowy show z efektami dźwiękowymi, światłem, dymem
  • DJ 
  • limuzyna hummer + występ tancerki
  • wejście VIP do klubu gogo 
  • rezerwacja loży 
  • imprezowa opiekunka grupy na cały czas trwania atrakcji

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.