zobacz koszyk 0

Warszawa - KLUB GOGO - PAKIET VIP

Pakiet imprezowy w najlepszym klubie gogo w Warszawie, w którym codziennie tańczy nawet do 60 tancerek - w ścisłym centrum. Wejście VIP do klubu gogo, rezerwacja loży, 2 x 0,5l wódki/grupę  + 2l Coca Cola a na deser + taniec prywatny dla kawalera w cenie.

Grupy od 11 osób dostają  dodatkowe 0,5l wódki. Grupy od 14 osób - 4 x 0,5l, od 17 osób 5 x 0,5 itd.

Każde 2 x 0,5l wódki możesz wymienić na 1 x 0,7l whisky Ballantines - powiedz nam o tym przynajmniej dzień przed imprezą.

Za taki zestaw zapłacisz u nas mniej niż organizując i płacąc za wszystko samemu. Oszczędzasz czas, nerwy i dużo złotówek...

Do tego dorzucimy imprezową opiekunkę na początek imprezy, która wprowadzi Was do klubu i jak zwykle o wszystko się zatroszczy - tak byś mógł poimprezować z kolegami zamiast zmarnować cały wieczór na załatwianie i organizację.

Warszawski klub gogo z którym pracujemy to nowoczesny, bezpieczny i sprawdzony wielokrotnie lokal z tradycją - stały punkt programu na klubowej mapie Warszawy.  Nie trzeba nigdzie jeździć taxi, do klubu możecie podjechać metrem, autobusem lub naszą limuzyną z tancerką GOGO.

Na pewno będziecie czuć się tam swobodnie i dobrze bawić - a to bardzo ważne i wcale nie takie oczywiste w innych miejscach.

A jeśli klub gogo to za mało.. Możecie dodać wejściówki do klubu muzycznych w centrum za jedyne 29 PLN. Jeśli się zdecydujecie, zaznaczcie tę opcję przy rezerwacji. Wybór lokalu będzie zależał od dostępności klubów w danym terminie.

Nic nie musisz załatwiać - zajmiemy się wszystkim od A do Z. 

Cena zawiera

  • wejście VIP do najlepszego klubu gogo w centrum Warszawy
  • rezerwacja loży
  • 2 x 0,5l wódki LUB 1 x 0,7 Ballantines + 2 x 1l coca-cola
  • imprezowa opiekunka grupy
  • taniec dla Kawalera

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

wystep-dla-kawalera-gogo
690 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.


89 PLN/os.
min. 8 os.
PRZEKĄSKI W KLUBIE GOGO
Talerz przekąsek dla 4 osób zawiera: frankfurterki, grillowany boczek, pomidory suszone, oliwki czarne, oliwki mamucie, tapenadę, mini mozzarellę, papryczki nadziewane, ogórki, smalec, domowe pieczywo. Minimalne zamówienie to 2 talerze.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.