zobacz swój koszyk

Warszawa - PARTY BUS - PAKIET VIP

Imprezowy Party Autobus - Oto Twój Plan na Wieczór Kawalerski w Warszawie - alkohol, imprezobus, dwie sexy tancerki, klub gogo, kluby, shoty, piwo, imprezowa przewodniczka.... 

Na początek zbiórka w centrum i wizyta w klimatycznym pubie - zanim dotrą spóźnialscy zrelaksujecie się i zapoznacie z naszą uroczą przewodniczką (shot dla każdego w cenie). Po ok. godzinie postawimy nasz bestseller - Imprezowy Autobus z dwiema tancerkami gogo, które wykonają ponętny Lesbian Show, którego nie zapomnicie do końca waszych dni. 2 godziny jazdy, show na pokładzie i 1 butelka wódki w prezencie, możecie wnieść też własny alkohol i muzykę).  A jeśli chcecie mieć problem alkoholu z głowy możecie do Waszego zamówienia dodać opcję open bar za jedyne 59 PLN/os.

Przejażdżkę kończymy pod jednym z najlepszych klubów gogo w Warszawie - w samym centrum. Tam wejście, loża + piwo dla każdego (sam taki zestaw 'z ulicy' kosztuje ponad 50 PLN/os).

Godzinka - półtorej w klubie - wg uznania i spacerkiem bez ciśnienia (kluby są niedaleko) przechodzimy do kolejnego klubu GoGo (lub klubu muzycznego, choć tam nie możemy gwarantować wejścia nadmiernie pijącym... decyduje bramkarz - więc by uniknąc rozczarowań i spacerów polecamy klub gogo), gdzie możecie zostać do woli.

Nie tylko w Imprezowym Party Busie, a przez cały wieczór towarzyszyła Wam będzie nasza imprezowa przewodniczka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty mógł imprezować z kumplami...bez stresu!

* free vodka shot w pubie - wyłącznie po złożeniu zamówienia w barze na inne alkohole.

Cena zawiera

  • rezerwacja w pubie + welcome shot dla każdego
  • Imprezowy Autobus dla Was na 2 godziny
  • 2 tancerki GoGo na pokładzie - hardcorowy lesbian show - po 3 piosenki, około 20 minut
  • butelka wódki w imprezobusie
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu bez dopłat
  • wejście do dwóch klubów GoGo
  • rezerwacja loży w klubach GoGo
  • 1 x piwko dla każdego w jednym z klubów GoGo
  • imprezowa przewodniczka na cały czas trwania imprezy
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
650 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


open-bar-warszawa
59 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR

Dodaj open bar a bez ograniczeń będziecie mieć takie trunki jak: piwo, wódka i soft drinki. Do tego lód, cytryny oraz plastikowe kubeczki.tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minut


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.