zobacz koszyk 0

Warszawa - PARTY BUS - PAKIET VIP

Imprezowy Autobus w Warszawie - oto Twój plan na wieczór kawalerski - pub, imprezobus, alkohol, dwie sexy tancerki, dwa klub gogo, shoty, piwo, imprezowa przewodniczka.. WOW! 

Na początek zbiórka w centrum i wizyta w klimatycznym pubie - zanim dotrą spóźnialscy zrelaksujecie się i zapoznacie z naszą uroczą przewodniczką (shot dla każdego w cenie*). Po ok. godzinie postawimy nasz bestseller - Imprezowy Party Autobus z dwiema tancerkami gogo, które wykonają ponętny Lesbian Show - nie zapomnicie tego do końca Waszych dni. 1 godziny jazdy, show na pokładzie i 1 butelka wódki w prezencie. Możecie wnieść też własny alkohol i muzykę, a jeśli chcecie mieć problem alkoholu z głowy możecie do Waszego zamówienia dodać opcję open bar za jedyne 59 PLN/os.

Przejażdżkę kończymy pod jednym z najlepszych klubów gogo w Warszawie - w samym centrum. Tam wejście, loża + piwo dla każdego (sam taki zestaw 'z ulicy' kosztuje ponad 50 PLN/os).

Godzinka - półtorej w klubie (wg uznania) i spacerkiem bez ciśnienia (kluby są niedaleko) przechodzimy do kolejnego klubu GoGo (lub klubu muzycznego, choć tam nie możemy gwarantować wejścia nadmiernie pijącym... decyduje bramkarz - więc by uniknąc rozczarowań i spacerów polecamy klub gogo), gdzie możecie zostać do woli.

Nie tylko w Imprezowym Autobusie, a przez cały wieczór, towarzyszyła Wam będzie nasza imprezowa przewodniczka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty mógł imprezować z kumplami... bez stresu!

*free vodka shot w pubie - wyłącznie po złożeniu zamówienia w barze na inne alkohole.

Cena zawiera

  • rezerwacja w pubie + welcome shot dla każdego
  • Imprezowy Autobus w Warszawie na 1 godziny
  • 2 tancerki gogo na pokładzie - hardcorowy lesbian show - po 3 piosenki, około 20 minut
  • butelka wódki w imprezobusie
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu bez dopłat
  • wejście do dwóch klubów gogo
  • rezerwacja loży w klubach gogo
  • 1 x piwko dla każdego w jednym z klubów gogo
  • imprezowa przewodniczka na cały czas trwania imprezy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


open-bar-warszawa
109 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR

Dodaj open bar a bez ograniczeń będziecie mieć takie trunki jak: piwo, wódka i soft drinki. Do tego lód, cytryny oraz plastikowe kubeczki.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutopen-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.