zobacz koszyk 0

Warszawa - PAKIET LAS VEGAS

Wasze ulubione atrakcje na wieczór kawalerski w Warszawie w konkretnym pakiecie dla kawalera: ponad 10% taniej!

Zaczynamy od klimatycznego pubu w centrum i paru łyków czegoś mocniejszego na dobry początek - dla każdego po shocie gratis*. Następnie wizyta w najlepszym kasynie w ścisłym centrum Warszawy, a na miejscu 50 PLN w żetonach dla każdego oraz 2 welcome drinki. Gdy już wygracie zadowalającą sumkę będziecie mogli uczcić to z pięknościami z dwóch topowych klubów, do których Was zabierzemy (gogo + klub muzyczny). 
Tej nocy miasto będzie Wasze..

Wszystkie miejsca z pakietu dla kawalera, które odwiedzicie tego wieczoru znajdują się w centrum Warszawy w zasięgu krótkiego spaceru, w ostatnim możecie zostać do rana. Wybierając ten pakiet oszczędzacie ponad 50 PLN/osoby.

Wszystkim standardowo zajmie się nasza wszechogarniająca opiekunka, żebyś Ty nie musiał się niczym przejmować w trakcie Waszego wieczoru i mógł bawić się razem z kompanami.

Nasz mega popularny pakiet kawalerski, to najlepsze co możesz zapewnić Młodemu tej nocy!

WAŻNE: Aby wejść do kasyna musicie mieć przy sobie ważne dowody osobiste.

* free vodka shot w pubie - wyłącznie po złożeniu zamówienia w barze na inne alkohole.

Cena zawiera

  • pub na rozgrzewkę
  • shot dla każdego w pubie 
  • wstęp do kasyna w centrum Warszawy
  • żetony za 50 PLN/os 
  • 2 drinki dla każdego w kasynie 
  • wstęp + rezerwacja loży w klubie gogo 
  • 1 piwko dla każdego w klubie gogo
  • 1 taniec prywatny dla Kawalera
  • wejściówki do klubu muzycznego (bez rezerwacji stolika)

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


open-bar-warszawa
149 PLN/os.
min. 8 os.
KASYNO - OPEN BAR
Dodaj open bar w kasynie i nie martw sie o alkohol na miejscu. Jedyne 139 PLN/os. za open bar na wodke, whisky, rum, gin, piwo i softy na 3h.