zobacz koszyk 0

Warszawa - WARSZAWSKI KNAJPING

Warszawski knajping, czyli najciekawsze puby (i jeśli chcecie restauracje) w Warszawie + nasza imprezowa przewodniczka. To trafiony prezent dla Młodego na kawalerskie szaleństwo!

Boisz się że zmarnujesz wieczór kawalerski Twojego najlepszego kumpla na wałęsanie się od jednego pubu do drugiego? Wszędzie brak miejsc i nieprzychylni bramkarze nie lubiący dużych męskich grup? 

Od tego jesteśmy - nasza sympatyczna przewodniczka zabierze Was do starannie wybranych klimatycznych lokali, pokaże gdzie obsługują sexy kelnerki w kusych spódniczkach, gdzie zapalić dobrą sziszę... pokaże Wam najciekawsze miejsca w Warszawie, a nawet zabierze Was na koniec do klubu nocnego lub tanecznego gdy najdzie Was ochota ( sprawdź dodatki). Jednym słowem dopasuje ten wieczór do wymagań Waszej grupy. Bezstresowo!  

Jeśli jesteś zainteresowany bardziej rozszerzonym prezentem dla kawalera dodaj wstęp do klubu GOGO, albo wejściówki do klubu muzycznego w centrum.

...lub sprawdź warszawski nightlife -  niewiele droższą wersję all inclusive z klubem muzycznym, klubem gogo, striptizem etc.

* free vodka shot w pubie - wyłącznie po złożeniu zamówienia w barze na inne alkohole.

Cena zawiera

  • rezerwacje w pubach/restauracjach
  • pomoc z taxi
  • negocjacje opłat za wejście z klubami
  • welcome shot dla każdego w jednym z pubów
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.