zobacz koszyk 0

Warszawa - PAKIET MISTRZ

Nowiutki pakiet na imprezę kawalerską w Warszawie. W cenie kolacja oraz walki w olejkach - dwie uwielbiane przez wszystkich samców atrakcje z naszej oferty.

Na początek dla każdego uczestnika imprezy soczysty schaboszczak z piwkiem do przepłukania gardła. W sumie podczas całego wieczoru każdy otrzyma 3 kolejki piwa/shotów wódki (do wyboru). Dodatkowy alkohol możecie sobie dokupić w cenach z karty. Na miejscu jest dobrze zaopatrzony bar i normalne ceny.

Gdy już podjecie, nadejdzie czas na gwiazdy wieczoru, które specjalnie dla Was stoczą seksowną walkę na przygotowanym ringu. Zapaśniczki nacierają się nawzajem olejkiem w wielce wyzywajacy sposób. Następnie całe wilgotne
'walczą' ze sobą w sposób który widzieliście do tej pory jedynie na filmach dla dorosłych. W ostatniej rundzie zapasów Kawaler zostaje wciągnięty do basenu i stara się unikąć totalnego roznegliżowania. Jeśli chcecie by Kawaler został przynajmniej w slipkach, poinformujcie o tym dziewczyny PRZED walką. W przeciwnym razie może być za późno.

Walki trwają ok. 15 - 20 minut (3 rundy = 3 piosenki). Później każdy z Was będzie mógł spróbować swoich sił z naszymi seksownymi zapaśniczkami (koszt dodatkowych rund do ustalenia z dziewczynami).

Na koniec gratisowe wejściówki + rezerwacja stolika w klubie gogo lub wejściówki do klubu muzycznego (bez rezerwacji stolika). Do wyboru.

Wybierając ten pakiet na swoją imprezę w Warszawie na pewno nie pożałujecie, będzie pysznie, śmiesznie i seksownie.

 

Cena zawiera

  • VIP room w klubo-restauracji w centrum Warszawy
  • soczysty kotlet schabowy z dodatkami dla każdego
  • 3 x piwko/shot wódki dla każdego
  • 3-rundowy pojedynek topless zapaśniczek w olejku
  • runda upokarzająca dla Kawalera
  • wejściówki + rezerwacja stolika w klubie gogo lub wejściówki do klubu muzycznego (bez rezerwacji stolika)
  • imprezowa opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

wystep-dla-kawalera-gogo
690 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.