zobacz koszyk 0

Warszawa - WIECZÓR GOGO - 3 KLUBY

3 najlepsze warszawskie kluby gogo. W każdym klubie gogo czeka na Was wstęp, rezerwacja loży oraz zimne piwko lub wódka shot (w cenie). Organizując to samemu zapłaciłyś tyle za same wejściówki. Wszystkie w ścisłym centrum - specjalnie dobrane pod względem bezpieczeństwa, jakości 'obsługi' i walorów estetycznych. W każdym tańczy codziennie kilkadziesiąt profesjonalnych tancerek. 

Z nami dostajesz alkoholowe dodatki o wartości 75 PLN/osoby i przesympatyczną imprezową przewodniczkę. To ona uczyni ten wieczór wyjątkowym, zorganizuje wszystkie wejścia i sprawi że Ty zamiast zamartwiać się logistyką pobawisz się swobodnie z resztą.

Start w pubie w centrum. Potem spacerkiem do najlepszych klubów gogo w Warszawie. Żadnych taksówek i długich podróży do obskurnych spelun na obrzeżach. Żadnych niebezpiecznych lokali.

W ostatnim klubie gogo możecie zostać do woli i przedłuzyć imprezę do rana. 

Możecie też wymienić ostatni klub gogo na klub muzyczny. Jednak będzie to późna noc i spotkacie się tam z mocniejszą selekcją. Dlatego decyzję o ewentualnej zamianie sugerujemy podejąć na miejscu zależnie od Waszego nastroju.

Ty tylko skompletuj ekipę i przyjdźcie w ustalone wcześniej miejsce - My upewnimy się, że ten wieczór przejdzie do historii i długo będziecie wspominali najlepsze kluby gogo w Warszawie!

Sprawdź też opcję pub - klub gogo - klub czyli  Warszawski Nightlife

*free vodka shot w pubie - wyłącznie po złożeniu zamówienia w barze na inne alkohole.

Cena zawiera

  • start w pubie
  • wstęp do 3 najlepszych klubów gogo w Warszawie
  • rezerwacja loży & piwko lub welcome shot w każdym klubie gogo
  • imprezowa przewodniczka

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

wystep-dla-kawalera-gogo
690 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.


89 PLN/os.
min. 8 os.
PRZEKĄSKI W KLUBIE GOGO
Talerz przekąsek dla 4 osób zawiera: frankfurterki, grillowany boczek, pomidory suszone, oliwki czarne, oliwki mamucie, tapenadę, mini mozzarellę, papryczki nadziewane, ogórki, smalec, domowe pieczywo. Minimalne zamówienie to 2 talerze.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.