zobacz koszyk 0

Warszawa - PAKIET W KLUBIE MUZYCZNYM

Pakiet imprezowy w najlepszym klubie muzycznym w Warszawie w ścisłym centrum. Wejście VIP do klubu muzycznego, rezerwacja loży + przedpłacony rachunek na 100 PLN na osobę w cenie.

Za taki zestaw zapłacisz u nas mniej niż organizując i płacąc za wszystko samemu. Oszczędzasz czas, nerwy i dużo złotówek...

Do tego dorzucimy imprezową opiekunkę na początek imprezy, która wprowadzi Was do klubu i jak zwykle o wszystko się zatroszczy - tak byś mógł poimprezować z kolegami zamiast zmarnować cały wieczór na załatwianie i organizację.

Warszawskie kluby muzyczny z którym pracujemy to nowoczesne, bezpieczne i sprawdzone wielokrotnie lokale.  Nie trzeba nigdzie jeździć taxi, do klubu możecie podjechać metrem, autobusem lub naszą limuzyną z tancerką GOGO.

Na pewno będziecie czuć się tam swobodnie i dobrze bawić!

A jeśli klub muzyczny to za mało.. Możecie dodać wejściówki do klubu gogo w centrum. Jeśli się zdecydujecie, zaznaczcie tę opcję przy rezerwacji. Wybór lokalu będzie zależał od dostępności klubów w danym terminie.

Nic nie musisz załatwiać - zajmiemy się wszystkim od A do Z. 

Cena zawiera

  • imprezowa opiekunka grupy
  • przedpłacony rachunek na 100 PLN/os.
  • wstęp VIP do klubu muzycznego
  • rezerwacja loży w klubie muzycznym

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

69 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.