zobacz koszyk 0

Warszawa - KLUB GOGO - OPEN BAR

Przed Wami open bar w jednym z najbardziej ekskluzywnych klubów gogo w samym sercu Warszawy. W cenie otrzymujecie wejściówki do klubu gogo, wygodną lożę oraz open bar na wódkę (Wyborowa lub podobna), whisky (Ballantine's lub podobna), piwo, wino, tequilę i softy na całą noc! Dobry wybór jeśli chcecie spędzić wieczór w doskonałym miejscu i napić się dobrego alkoholu, kontrolując wydatki.

Do lokalu wprowadzi Was nasza sympatyczna, imprezowa przewodniczka, która po upewnieniu się, że macie wszystko czego Wam trzeba, zostawi Was sam na sam z pięknościami na rurkach.

W klubie oczywiście możecie zostać ile tylko chcecie.

Chcielibyście również coś przekąsić? W klubie przez całą noc możecie skorzystać z menu restauracyjnego - (zamówienie z przynajmniej 1-dniowym wyprzedzeniem).

To jeden z najlepszych klubów gogo w Warszawie - pamiętajcie więc o odpowiednim stroju - unikajcie T-shirtow i tenisówek. Obowiązuje umiarkowana selekcja.

Sprawdź też inny, tańszy pakiet z przedpłaconymi alkoholami - w równie dobrym, ale bardziej powszechnym miejscu.

Cena zawiera

  • wejściówki VIP do klubu gogo
  • rezerwacja loży
  • open bar na: wódkę, piwo, whisky, wino, tequile oraz softy przez całą noc
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.


wystep-dla-kawalera-gogo
690 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.

89 PLN/os.
min. 8 os.
PRZEKĄSKI W KLUBIE GOGO
Talerz przekąsek dla 4 osób zawiera: frankfurterki, grillowany boczek, pomidory suszone, oliwki czarne, oliwki mamucie, tapenadę, mini mozzarellę, papryczki nadziewane, ogórki, smalec, domowe pieczywo. Minimalne zamówienie to 2 talerze.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.