zobacz koszyk 0

Warszawa - REJS STATKIEM Z TANCERKĄ

Wynajem prywatnej łodzi w Warszawie razem z tancerką i imprezową opiekunką. Pomysł na wieczór kawalerski dla prawdziwych wilków morskich. Wynajmujemy całą łódź tylko do waszej dyspozycji. Rejs po Wiśle trwa godzinę. Ponadto zapierające dech w piersiach widoki Starówki oraz jedna z najpiękniejszych tancerek gogo w Warszawie. Jeśli macie ochotę, zabierzcie własną muzykę. 

Możesz również dodać drugą tancerkę lub hostessę topless, która zaserwuje Wam napoje wyskokowe 'au naturel' (+490 PLN)

Macie możliwość zabrania własnego alkoholu na łodkę lecz wówczas musicie zaopatrzyć się również w szkło. Jeśli jednak jesteście wygodni, zakupy możecie zrobić w nabrzeżnej restauracji. Dodatkowa godzina to +1290 PLN

Im większa grupa tym płacicie mniej. Pokrywacie koszt maksymalnie za 19 osób - reszta wchodzi gratis. Komfortowo podróżuje aż 50 imprezowiczów. Po rejsie łódką możecie się jeszcze wybrać do klubu GOGO lub do klubu muzycznego w centrum. Jeśli będziecie mieć jeszcze siły, zaznaczcie wybraną opcję podczas rezerwacji.

PROMOCJA: w piątki po rejsie wejście do Strip Klubu GRATIS - o ile dasz nam znać 4+ dni wcześniej.

Cena zawiera

  • wynajem łodzi na 1h na wyłączność
  • imprezowa opiekunka grupy
  • tancerka gogo i striptiz (3 piosenki = ok. 15min)
  • odbiór z wybranego miejsca w centrum

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.