zobacz koszyk 0

Warszawa - KAWALERSKI REJS

Klimatyczna, wynajęta na wyłączność łódź w Warszawie w przyzwoitej cenie. Do tego asysta naszej imprezowej przewodniczki, która zajmie się sprawami organizacyjnymi. Wy tylko chillujecie.

Łódź posiada dwa pokłady - górny i dolny, co powoduje, że rejs na niej jest niezwykle urokliwy i niezapomniany. Na pokładzie znajduje się toaleta, miejsce do tańczenia oraz profesjonalne nagłośnienie. Dwa pokłady - zakryty i otwarty - to gwarancja świetnie spędzonego czasu przy każdej pogodzie. Łódź wypływa z warszawskich bulwarów wiślanych.

Możecie tańczyć, wnieść własne napoje i przekąski (bez dopłat). O dobrą atmosferę zadba sympatyczny kapitan, a na miejscu przywita Was opiekunka grupy. Dzięki niej nie będziesz musiał się niczym martwić i spokojnie pobawisz się razem z kolegami.

Chcecie bardziej zaszaleć? Dodajcie wejściówki do klubu gogo i macie gotowy plan na cały wieczór!

Na pokładzie łodzi w Warszawie zmieści się max. 12 osób (w tym opiekunka, czyli Was może być 11, albo 12 i wówczas opiekunka zostaje na brzegu).

Jedna godzina to dla Was za mało? Dodajcie kolejną za + 990 PLN!

Cena zawiera

  • wynajem łodzi w Warszawie na 1h
  • możecie mieć własny alkohol i muzykę (Bluetooth)
  • asysta imprezowej opiekunki
  • dodatkowa godzina + 990 PLN

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie.