zobacz koszyk 0

Warszawa - IMPREZOWA GONDOLA

Imprezowa gondola w Warszawie, asysta sympatycznej przewodniczki i mega relaks. Idealna opcja na ciepły wieczór.

Na pokład naszej party gondoli zabieramy max. 10 imprezowiczów + opiekunkę. Jest to idealna atrakcja dla niedużych grup, które chcą się zrelaksować podczas rejsu po Wiślę przy kieliszku czegoś mocniejszego. Ale jeśli jest Was więcej, nic się nie martwcie - gondole mamy dwie.
 
Imprezowa gondola wypływa w rejs z okolic centrum Warszawy. Możecie na nią wnosić drobne przekąski, a w prezncie od nas otrzymacie butelkę schłodzonej wódeczki. Na pokładzie znajdują się kubeczki i kieliszki. Możecie też mieć swoją ulubioną muzykę na USB. 

W przystani zaopatrzycie się w alkohol w przystępnych cenach (np. piwo 10 - 13 PLN, butelka wódki 140 PLN). Nie możecie zabierać własnego alkoholu na pokład.

Cena zawiera

  • imprezowa gondola w Warszawie na 1 godzinę
  • sternik 
  • butelka wódki 0,5l
  • kubeczki, kieliszki na pokładzie gondoli
  • możecie mieć swoją muzykę na USB oraz drobne przekąski
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


69 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.