zobacz koszyk 0

Warszawa - STATEK VIP

Wynajem statku VIP w Warszawie, godzinny rejs, występ tancerki, 2 butelki cytrynówki oraz imprezowa opiekunka w cenie.

Na pokładzie naszego ekskluzywnego statku VIP znajdziecie skórzane kanapy, barki z lodem, kubeczkami i kieliszkami, profesjonalne nagłośnienie klubowe o mocy 1500W z laserem, oświetleniem LED, 50 calowym telewizorem, podświetlany pokład, lodówko-zamrażarkę i eleganckie WC. Możecie przynieść własną muzykę, alkohol oraz przekąski.

Statek wynajmowany jest na wyłączność dla Waszej grupy, a prywatność się przyda, bo w trakcie rejsu zrobimy 15-minutowy przystanek na występ gwiazdy wieczoru - naszej seksownej, długonogiej tancerki erotycznej, która rozgrzeje atmasferę na pokładzie. 

W cenie imprezy standardowo nasza imprezowa opiekunka, która postara się byście Wy nie musieli się niczym przejmować. 

Ze względów bezpieczeństwa nasz statek VIP w Warszawie może wypłynąć z 12 uczestnikami wieczoru kawalerskiego. Jeśi jest Was więcej możemy zorganizować imprezę na zacumowanej jednostce.

Cena zawiera

  • godzinny rejs statkiem VIP po Wiśle
  • występ tancerki
  • na pokład zabieramy max. 12 os.
  • dwie butelki cytrynówki w cenie
  • możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie bluetooth z telefonów lub laptopa
  • możliwość zabrania na pokład własnego alkoholu oraz przekąsek
  • imprezowa opiekunka grupy
  • rozpoczęcie rejsu z dowolnej przystani w Warszawie
  • dodatkowa godzina +1490 PLN

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. transfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


69 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.