zobacz koszyk 0

Warszawa - REJS TRADYCYJNYM STATKIEM

Planujesz wieczór kawalerski, który na zawsze zapadnie w pamięć przyszłego pana młodego i jego ekipy? Zapraszamy na rejs statkiem po Wiśle w sercu Warszawy. To idealna okazja, by świętować w wyjątkowym stylu, z panoramicznymi widokami na stolicę Polski w tle.

Nasz drewniany statek zapewnia doskonałe warunki do zabawy i relaksu.  Co więcej, możesz wnieść własny alkohol i przekąski, aby dostosować menu do gustów wszystkich uczestników bez dodatkowych opłat. Dzięki temu Twój wieczór kawalerski będzie nie tylko stylowy, ale i bezstresowy.

Dla tych, którzy chcą dodać wyjątkowego charakteru swojemu wydarzeniu, oferujemy możliwość zamówienia profesjonalnego występu tancerki na pokładzie. Wyobraź sobie emocje i rozrywkę, jakie zapewni występ na tle malowniczych widoków Warszawy – to niezapomniane doświadczenie, które podniesie temperaturę wieczoru.

Nasza załoga zadba o każdy detal, abyś Ty mógł cieszyć się wieczorem bez żadnych zmartwień. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje sugestie, aby wieczór kawalerski był dokładnie taki, jak sobie wymarzyłeś.

Zarezerwuj swój rejs statkiem na wieczór kawalerski już dziś i spraw, by ten wieczór był jednym z najpiękniejszych wspomnień przed wielkim dniem przyszłego pana młodego.

Cena zawiera

  • godzinny rejs statkiem w centrum Warszawy 
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i przekąsek na pokład statku 
  • imprezowa przewodniczka 
  • sternik 
  • możliwość dodania występu tancerki podczas rejsu 

Dodatki (opcjonalne)

590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.