zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - KAWALERSKI REJS

Tego jeszcze nie było. Ekskluzywny jacht tylko do Waszej dyspozycji na całe 2h. Podczas rejsu możecie podziwiać piękne widoki Gdańskiej Starowki i Stoczni.

Na pokładzie mega nagłośnienie i imprezowe efekty świetlne. Oczywiście nie musicie się również martwić o szkło i lód. Możecie mieć własny alkohol i muzykę.

W cenie rejsu 2 x 0,5l wódki, 2l softów oraz przekąska.

Startujemy i kończymy w Gdańsku. Na pokładzie zmieści się maksymalnie 10 osób.

Możecie również dodać występ jednej z naszych seksownych tancerek za jedyne 490 PLN.

Cena zawiera

  • wynajem luksusowego jachtu na 2 h na wyłączność
  • sympatyczna obsługa
  • przekaska
  • 2 x 0,5l wódki + softy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.