zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - MILITARNY POJAZD

Zaplanuj wyjątkowy wieczór kawalerski pełen przygód i adrenaliny! Przeżyj niezapomnianą przejażdżkę militarnym pojazdem gąsienicowym po dzikich terenach pod miastem. Nasz imponujący pojazd może pomieścić nawet do 30 osób, idealny na grupowe wyprawy pełne emocji.

W cenie oferty zapewniamy transport w dwie strony z Trójmiasta, co oznacza, że możecie skupić się na relaksie i przygodzie, nie martwiąc się o logistykę podróży. Dodatkowo, dla pełnego komfortu i rozrywki, proponujemy grillowanie na świeżym powietrzu za niewielką dopłatą. To doskonały sposób, aby kontynuować zabawę i celebrować wyjątkowy wieczór kawalerski w niezwykłym stylu.

Nie zwlekaj! Zarezerwujcie już dziś swoją przejażdżkę i przygotujcie się na niezapomnianą przygodę, która będzie królować w Waszych wspomnieniach z wieczoru kawalerskiego!

Cena zawiera

  • wygodny transport w obie strony
  • imprezowy przewodnik
  • 20 minut jazdy pojazdem militarnym
  • możliwość dodania grilla po jeździe

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.