zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - ZAWODY DRIFT

Zawody drift to świetna alternatywa dla gokartów na Wasz wieczór kawalerski w Trójmieście.
W cene transport w dwie strony, 15 minut jazdy oraz imprezowa przewodniczka!

To elektryzujące doświadczenie, te małe pojazdy pozwalają na wykonywanie nietuzinkowych manewrów, włączając w to jazdę bokiem lub wręcz tyłem. Fascynująca atrakcja dla miłośników driftu oraz osób poszukujących ekscytujących przeżyć.

Niezwykła i pierwsza w Polsce atrakcja zainspirowana techniką drifto-wanego prowadzenia pojazdów.
Tutaj nie chodzi o wyścig zegarowy, lecz o efektowne pokonywanie wyzwań toru. Specjalnie przygotowana trasa obejmuje ciasne zakręty i efektowne wiraże. To tor o długości prawie 100 metrów, przypominający klasyczny tor gokartowy. Równocześnie może na torze ścigać się dziesięć pojazdów. Pojazdy są kompaktowe, wyposażone w kierownicę, siedzenie, dźwignię hamulca ręcznego i trzy koła. Specjalnie przystosowane do driftowania, posiadają koło, które umożliwia pełne obrót o 360 stopni i pozwala na szeroki wachlarz akrobacji. Dodatkowo pojazdy są napędzane przez niewielki silnik elektryczny. To idealny sposób na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie przyjaciół.

W cenie również standardowo nasza imprezowa przewodniczka, która zajmie się wszystkim tak, byś Ty nie musiał się niczym przejmować!

UWAGA! Pojazdy mają limit wagowy - max 90 kg.

Cena zawiera

  • zawody drift
  • 15 minut szalonego driftu
  • wspaniała alternatywa dla gokartów
  • transport w 2 strony
  • sympatyczna przewodniczka

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

drift-karts-gdansk1_2
99 PLN/os.
min. 7 os.
DODATKOWE 15 MINUT DRIFTU
15 minut to dla Was za mało? Nie ma problemu, możecie dodać kolejne 15 minurt driftu!