zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

Wirtualna rzeczywistość w Gdańsku to nowy pomysł na wyjątkowo oryginalny wieczór kawalerski. Do tego pizza, przekąski i napoje oraz nasza sympatyczna przewodniczka, która zatroszczy się o sprawy organizacyjne.

Jeśli macie dość siedzenia przed monitorem i chcecie poczuć się jak prawdziwy bohater w grze, wirtualna rzeczywistość to coś dla Was! Załóżcie gogle na głowę, weźcie kontrolery do rąk i dajcie się pochłonąć wirtualnemu światu. Do wyboru macie ponad 80 gier, doświadczeń i filmów interaktywnych, więc jesteśmy w stanie dopasować się do charakteru prawie każdej imprezy. Istnieje możliwośc pływania na rafie koralowej, lotu w kosmos, skoku na bungee, strzelanek, również w opcji multiplayer i wiele innych.

Do Waszej dyspozycji oddajemy 3 stanowiska. Na każdym z nich może znajdować się 1 osoba, więc w tym samym czasie mogą grać max. 3 osoby. Zmieniamy graczy co 3-5 minut, więc każdy skorzysta. Stanowiska wyposażone są w monitory, na których widać obraz z gogli, więc widzowie mogą pomagać, dopingować, lub po prostu oglądać. A jest na co patrzeć.

W pakiecie przekąski: pizza 40 cm (1 na dwie osoby), chipsy, popcorn, paluszki, orzeszki, ciastka i napoje (woda, cola, soki).

Nasze studio wirtualnej rzeczywistości w Gdańsku jest do Waszej dyspozycji na 2 godziny! W piątki i soboty możecie grać nawet do 23.00, oczywiście jeśli zarezerwujecie atrakcję z odpowiednim wyprzedzeniem.

Cena zawiera

  • wynajem studia wirtualnej rzeczywistości w Gdańsku na wyłączność na 2h
  • ponad 80 gier, doświadczeń i filmów interaktywnych do wyboru
  • zestaw przekąsek: pizza, paluszki, orzeszki, chipsy, popcorn i ciastka 
  • napoje: woda, cola, soki
  • opieka sympatycznej przewodniczki

Dodatki (opcjonalne)

590 PLN/dodatek
STRIPTIZ

Najlepsza w mieście striptizerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. aresztowanie-gdansk
790 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.