zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - OFFROAD 4x4 + QUADY + GRILL

Offroad i quady w Trójmieście. Konkretnie quady, jazda samochodami terenowymi i grill w w pakiecie, do tego transport i opiekunka, która o wszystko się zatroszczy. Specjalnie dla Was połączyliśmy dwie ekstremalne atrakcje w jedną.

Macie okazję pojeździć profesjonalnie przygotowanymi samochodami terenowymi oraz najmocniejszymi quadami w Trójmieście. Na torze czekają Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać auto z grząskiego błota. Prawdziwa męska przygoda.

Do jednego samochodu 4x4 wchodą 3-4 osoby + instruktor. W tym samym czasie część z Was jeździ terenówkami, a część na quadach. Piwko popijamy po skończonej jeździe, by nie spowodować katastrofy offroadowej. Każdy z Was będzie mógł sprawdzić się za kierownicą obu pojazdów. Czasu jest dużo.. bez ciśnienia.. Dla każdego 30 minut jazdy quadem + ok. 15 minut za kółkiem terenówki.

Po jazdach offroadowych zasłużony relax przy grillu. Dla każdego kiełbaska z dodatkami (pieczywo, ogórki, ketchup, musztarda) + 2 piwka.

Cena zawiera

  • transport minibusem w obie strony
  • jazda samochodem terenowym (15min) oraz quadem (30min) dla każdego
  • profesjonalni instruktorzy
  • wynajem toru offroadowo - quadowego
  • kiełbaska z dodatkami + 2 piwka/os.
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.