zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - OFFROAD + GRILL

Offroad w Gdańsku to świetny pomysł na imprezę kawalerską. Sympatyczna opiekunka, wygodny transport w dwie strony, przejażdżka samochodami offroadowymi 4x4 i grill. Wszystko w pakiecie, o niczym nie musisz myśleć!

Każdy z Waszej ekipy będzie miał okazję spróbować swoich sił za kółkiem przez ok. 15 minut (w każdym samochodzie 3-4 osoby + instruktor). Ukształtowanie terenu offroadowego oraz jego naturalne walory zadowolą zarówno profesjonalnych kierowców, jak i początkujących. Na torze czekają Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać auto z błota. To wyjątkowa okazja do sprawdzenia się jako offroadowy kierowca i wypróbowania swoich umiejętności w prowadzeniu profesjonajnych samochodów terenowych 4x4.

Do tego urokliwa okolica z miejscówką na grilla, gdzie po przejażdżce czekać na Was będzie przekąska - kiełbaska z dodatkami (pieczywo, ogórki, ketchup, musztarda) + 2 piwka dla każdego. 

W cenie offroadu w Gdańsku zapewniamy transport komfortowym minibusem w obie strony (Gdańsk/Sopot/Gdynia). Zabierzemy Was i odstawimy w dowolne miejsce na terenie całego Trójmiasta.

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Trójmiasta
  • szkolenie z jazdy terenowej prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem
  • wynajem toru offroadowo - quadowego
  • samochody 4x4
  • dla każdego ok. 15 min jazdy
  • grill: kiełbaska z dodatkami + 2 piwa dla każdego
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.