zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PRZEJAŻDŻKA CZOŁGIEM

Przejażdżka czołgiem w Trójmieście, transport w dwie strony oraz ogarnięta przewodniczka - pełen wypas! Tylko u nas przeżyjecie emocje rodem z frontu, których dostarczy Wam czołg T-55A lub czołg Pantera - wierna replika czołgu średniego PzKpfw V Panther wykonana na podwoziu sowieckiego czołgu T-55. Część górna wraz z wieżą i działem zostały oryginalne. Czołg prowadzi kierowca.

Na pokładzie czołgu jednocześnie może znajdować się 5 pasażerów + kierowca, więc jeśli jest Was więcej odbędą się dwa lub więcej przejazdów. Podczas przejażdżki goście mogą zajmować miejsce w środku czołgu jak i na zewnątrz, na pancerzu. Czas przejazdu to 25 minut dynamicznej jazdy.

WAŻNE: Do zarezerwowania każdego kolejnego przejazdu czołgiem musicie mieć przynajmniej 4 uczestników. Podczas tej atrakcji musicie być trzeźwi.

Na miejscu istnieje możliwość zorganizowania cateringu w cenie + 79 PLN/os. (zestaw grochówka + karkówka z dodatkami + 2 piwa). Piwo i dodatkowe przekąski możecie przywieźć też we własnym zakresie.

Przejazd czołgiem to ekstremalnie męska przeprawa w klimacie World of Tanks.

Cena zawiera

  • transport w obie strony
  • sympatyczna opiekunka
  • 25 min przejażdżki czołgiem
  • możliwość zorganizowania grilla:  grochówka, karkówka, piwa.

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.