zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - GOKARTY - PUCHAR PREZESA

Gokarty w Trójmieście na Waszą imprezę kawalerską.

Do wyboru macie tor otwarty i kryty, oba o długości powyżej 420 m. Na nich do Waszej dyspozycji oddajemy gokarty: Sodi GT3 o pojemności 270 cm3 i mocy 9,5 KM (na torze otwartym) i Sodi z silnikami Honda o pojemności 200 cm3 i mocy 6,5 KM (na torze krytym). Tymi pierwszymi możecie śmigać nawet do 70 km/h. Zaawansowany system pomiaru czasu pozwoli nam zmierzyć czas każdego okrążenia z dokładnością do 1/1000s. Po ukończonym wyścigu otrzymacie wydruki z dokładnymi czasami wszystkich uczestników, na podstawie których wyłonimy zwycięzców i wręczymy medale. Dla każdego uczestnika 2 x 8 minut jazdy na torze otwartm lub 20 minut jazdy na torze krytym.

W cenie atrakcji otrzymujecie cały niezbędny sprzęt: kaski, kominiarki i rękawice, a także wygodny transport w obie strony na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Cena zawiera

  • zawody gokartowe
  • wręczenie nagród
  • transport w 2 strony
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
550 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


grill-ognisko
69 PLN/os.
min. 8 os.
GRILL PO GOKARTACH
Super zestaw grillowy w super cenie! Dla każdego kiełbaska, karkówka w ziołach, ziemniaki pieczone, warzywa grillowane, pieczywo, sosy oraz po piwku. Grilla możecie dodać wyłącznie do imprezy na torze zewnętrznym.


klub-warszawa-praga-krakow
89 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.