zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - GOKARTY - PUCHAR PREZESA

Gokarty w Trójmieście na Waszą imprezę kawalerską.

Do wyboru macie tor otwarty o długości 500 m i kryty o długości 300 m. Na nich do Waszej dyspozycji oddajemy: Gokarty spalinowe: Sodi RT10 200CC, 6,5KM (na torze otwartym) i Gokarty elektryczne: Sodi RSX  (na torze krytym). Zaawansowany system pomiaru czasu pozwoli nam zmierzyć czas każdego okrążenia z dokładnością do 1/1000s. Po ukończonym wyścigu otrzymacie wydruki z dokładnymi czasami wszystkich uczestników, na podstawie których wyłonimy zwycięzców i wręczymy medale. Dla każdego uczestnika 2 x 8 minut jazdy gokartami.

W cenie atrakcji otrzymujecie cały niezbędny sprzęt: kaski, kominiarki i rękawice, a także wygodny transport w obie strony na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Cena zawiera

  • zawody gokartowe
  • wręczenie nagród
  • kominiarki
  • transport w 2 strony
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


grill-ognisko
79 PLN/os.
min. 8 os.
GRILL PO GOKARTACH
Super zestaw grillowy w super cenie! Dla każdego kiełbaska, karkówka w ziołach, ziemniaki pieczone, warzywa grillowane, pieczywo, sosy oraz po piwku. Grilla możecie dodać wyłącznie do imprezy na torze zewnętrznym.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.