zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - LASEROWY PAINTBALL

Ostra strzelanka na wieczór kawalerski w 3miescie. Nielimitowana ilosć strzałów, żadnych siniaków, żadnych spadających kulek (zasięg na wprost do 200 m), stroboskopy, industrialny klimat z mechaniczną muzyką, atmosfera labiryntu żywcem wyjęta z Dooma 3. Na miejscu jest też barek z napojami. Hala jest do Waszej dyspozycji na 1 godziny. W tym samym czasie może grać max. 16 osób.

Do tego jak zwykle transport minibusem w obie strony i nasza sympatyczna opiekunka grupy która wszystkim się zajmie za Ciebie, a Ty pobawisz się z kolegami zamiast zamartwiać organizacją.

Cena zawiera

  • broń
  • interaktywny skafander
  • nielimitowana liczba strzałów i gier przez 1 godziny
  • cały potrzebny sprzęt
  • różne scenariusze gier
  • transport w obie strony
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-gdansk
790 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.