zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - STRZELANKA Z ŁUKÓW

Strzelanie z łuków w Gdańsku, wygodny transport w dwie strony i opieka sympatycznej przewodniczki w cenie. Archery Tag to atrakcja łącząca strzelanie z łuków z grą w dwa ognie. Jest to świetna alternatywa dla paintballa - pistolet na kulki zamieniamy na łuki i specjalnie zakończone strzały, tak, aby uderzenia nimi nie były bolesne. Drużyny grają na specjalnie przygotowanym terenie (pole otwarte lub hala), na którym rozmieszczone są przeszkody oraz bazy drużyn.

W cenie atrakcji zapewniamy transport w dwie strony z/do wybranego miejsca na terenie całego Trójmiasta. Wszystko to pod okiem naszej sympatycznej przewodniczki, która będzie czuwać nad organizacją oraz prawidłowym przebiegiem imprezy.

W Archery Tag jednocześnie może grać od 4 do 14 osób podzielonych na drużyny. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza wyelimunuje wszystkich przeciwników.

Strzelanie z łuków to idealna atrakcja na biforek przed szaloną nocą.

Cena zawiera

  • transport w obydwie strony na terenie Trójmiasta
  • łuki, strzały, maski
  • krótkie szkolenie z zasad gry
  • 50 - 60 minut gry w archery tag - nieograniczona ilość strzałów
  • specjalnie przygotowany teren z przeszkodami
  • instruktorzy oraz prowadzający grę
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.