zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - SKOK NA BUNGEE + PIWKO

Skok na bungee w Gdansku. Lubicie ekstremalne doznania? A może Pan Młody ma lęk wysokości? Jeśli tak, to możemy go uzdrowić, najpierw podnosząc go na poziom 90m za pomocą żurawia windowego, skąd roztacza się wspaniała panorama na całą Zatokę Gdańską, a następnie oferując mu skok na linie bungee wzmocnionej taśmą alpinistyczną (nie, nie zerwie się).

Nad waszym bezpieczeństwem będzie czuwała profesjonalna ekipa doświadczonych skoczków (ponad 1000 oddanych skoków na osobę!). A po skoku zabierzemy Was do pubu nieopodal, gdzie przy piwku będziecie mogli wymienić się wrażeniami. Piwko dla każdego w cenie atrakcji.

Dodatkowo transport w obie strony + opieka naszej wyluzowanej przewodniczki, która pomoże Wam się rozluźnić przed skokiem Waszego życia.

Możecie skakać pojedynczo lub w tandemie - jak wolicie. Wasz skok na bungee możecie uwiecznić: zdjęcia lub film z kamery BLACKBOXx4 to dodatkowe 30 PLN/os., a opcja zdjęcia + film to dodatkowe 50 PLN/os. (możecie zdecydować na miejscu).

Cena zawiera

  • transport w obie strony
  • skok na bungee z wysokości 90m
  • rezerwacja stolika w pubie zaraz po skoku
  • piwko dla każdego
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.