zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - BUBBLE FOOTBALL

Przedstawiamy szaloną odmianę piłki nożnej - bubble football to znakomita opcja dla miłośników sportu połączonego z dobrą zabawą.

Zaczynamy od 'ubrania' zawodników w wielkie dmuchane kule, które zdecydowanie nie ułatwią pościgu za piłką. Uwaga! Czeka Was masa zderzeń, upadków i wywrotek wywołujących salwy śmiechu wśród graczy oraz widzów.

Do Waszej dyspozycji oddajemy 8 kul na czas 50 minut gry. Jest to idealny czas na grę dla grup 8 - 16 osób, powyżej 16 osób rezerwujemy dla Was 2 x 50 minut gry.

Dmuchane kule, przenośne bramki oraz piłkę do gry dowieziemy we wskazane przez Was miejsce w Trójmieście - na boisko, łąkę, plażę itp. Wytłumaczymy Waszej drużynie zasady gry oraz będziemy sędziować mecz.

Jeśli nie macie pomysłu lub wolnej przestrzeni, gdzie moglibyście zagrać zatroszczymy się również o to i wynajmiemy dla Was salę do gry na terenie Gdańska lub Gdyni. Cena za wynajem sali to 249 PLN za każdą godzinę. Jeżeli chcecie abyśmy to my zajęli się rezerwacją hali dajcie znać podczas składania zamówienia.

Cena zawiera

  • dmuchane kule
  • ochraniacze na kolana
  • piłkę
  • sędzia meczu
  • opiekunka grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minutaresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


gra-w-bubble-football
249 PLN/dodatek
WYNAJEM HALI DO GRY

Rezerwacja sali do gry dla Waszej drużyny na godzinę czasu.