zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - KAWALERSKI STATEK VIP + KLUB

Wynajmij ekskluzywny statek VIP w Gdańsku. W cenie godzinny rejs, obsługa statku, występ tancerki, opiekunka oraz gratisowe wejściówki do klubu po rejsie.

To nie będzie zwykły rejs starą łajbą, a prawdziwie vipowski wieczór kawalerski na luksusowym statku, na którym znajdziecie: dobrze zaopatrzony bar, profesjonalne nagłośnienie klubowe z laserem i oświetleniem LED, telewizor, dwa pokłady, wszelkie naczynia oraz eleganckie WC. W chłodne dni uruchamiamy ogrzewanie, więc żadna pogoda nam nie straszna podczas Waszej imprezy.

W alkohol możecie się zaopatrywać przy barze na pokładzie (przystępne ceny). 

Zapewniamy pełną prywatność - statek wynajmowany jest na wyłączność. Dlatego też możemy pozwolić sobie, aby dorzucić Wam w cenie atrakcji występ naszej seksownej tancerki gogo (3 piosenki, ok. 15 min).

W cenie również standardowo nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, byś Ty nie musiał się niczym przejmować, a po zakończonym rejsie zaprowadzi Was do klubu, do którego wejściówki dorzucamy Wam gratis!


Posiadamy kilka statków VIP w Gdańsku, mniejsze zabierają na pokład do 18 osób, a większe nawet do 45! Macie dużą grupę? Spytajcie o zniżkę ;)

Cena zawiera

  • godzinny rejs statkiem vip w Gdańsku
  • pełna obsługa statku
  • występ tancerki erotycznej (3 piosenki, ok. 15 min.)
  • świetnie zaopatrzony bar
  • możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz przez połączenie bluetooth z telefonu lub laptopa
  • imprezowa opiekunka grupy
  • gratisowe wejściówki do klubu muzycznego po rejsie
  • na pokład największego statku możemy zabrać nawet do 45 osób!

Dodatki (opcjonalne)

590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.