zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PAKIET VIP w KLUBIE GOGO

Wieczór kawalerski w najlepszym klubie Go Go w Trójmieście (Gdańsku, Sopocie)  z przedpłaconym alkoholem (w obniżonej cenie), rezerwacją loży, wejściem VIP i tańcem dla Kawalera! Super deal!

Grupy od 8 do 12 osób dostają 1 butelkę 0.7l zimnej wódki i 1 litr soku/coli, grupy powyżej 12 osób - 2 x 0,7l + 2 litry softów. 

Do tego show dla Kawalera, którego Twój przyjaciel dłuuugo nie zapomni. 

Trudno uwierzyć, że za niecałe 100 PLN można to wszystko mieć. Sami w tak ekskluzywnym lokalu wydalibyście znacznie więcej. 

Nic nie musisz załatwiać ani organizować - zarezerwuj wstępnie termin w 3 minuty i z głowy! Resztą zajmiemy się MY.

Za taki pakiet kawalerski zapłacisz u nas około 20 PLN/os mniej niż organizując to samemu. Do tego dorzucimy imprezową opiekunkę na początek imprezy, która wszystkim sie zajmie - wybierze Wam tancerki, zamówi alkohol i napoje, wskaże lożę -  tak byś mógł poimprezować z kolegami zamiast zamartwiać się o detale. 

Jest sporo klubów GoGo w Trójmieście - sprawdziliśmy wszystkie. Część z nich to speluny z jedną tancerką, inne nie są całkiem bezpieczne. Z nami masz pewność że traficie do bezpiecznego, sprawdzonego miejsca. 

Na pewno będziecie czuć się tam swobodnie i dobrze bawić - a to bardzo ważne i wcale nie takie oczywiste w innych miejscach.

Cena zawiera

  • wejście VIP do najlepszego klubu GoGo w Trójmieście
  • rezerwacja loży
  • 1 lub 2 x 0,7 litra wódki + softy (coca-cola, soki)
  • taniec dla kawalera
  • imprezowa opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.