zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PAKIET GO GO

Ty tylko dopilnuj by wszyscy byli na czas. resztą zajmiemy się my - Przykładowy plan wygląda tak:

20.00 spotkanie z imprezową opiekunką i rozpoczęcie kolacji w centrum Trójmiasta. Świeży schaboszczak, piwka i sexy strip show w VIP roomie na koniec; 22.00 odbiera Was hummer lub wypasiony lincoln navigator z drugą tancerką (2 szampany od nas, możecie mieć własny alkohol i muzykę); 23.00 koniec pod najlepszym Strip Klubem w Trójmieście, gdzie czeka na was zarezerwowany stolik i jeszcze więcej dziewczyn!

Cały czas - jak zwykle - jest z Wami nasza imprezowa opiekunka która wszystko ogarnia, więc Ty się możesz zrelaksować. W strip klubie możecie zostać do woli.

A jeśli jeszcze Wam mało, poniżej znajdziecie listę dodatków.

Cena zawiera

  • sexy kolacja (schabowy ziemniaki, sałatka + 2 piwka 
  • striptiz w prywatnej sali - 3 piosenki - ok. 15 minut)  
  • hummer/lincoln navigator + 2 szampany
  • tancerka gogo (3 piosenki - ok. 15 minut) 
  • wejście do strip klubu + rezerwacja stolika 
  • imprezowa opiekunka na cały wieczór 
  • prezent dla kawalera

Dodatki (opcjonalne)

590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.