zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - PARTY BUS - PAKIET VIP

Oto Mega Plan na Kawalerski w Gdańsku. Alkohol, Imprezobus, tancerka, klub gogo, klub muzyczny w Sopocie, imprezowa przewodniczka.... w tej cenie to prawdziwa gratka.

20:00 odbiera Was Imprezowy Autobus z Sexy Tancerką. 2 h  jazdy, show na pokładzie (1 butelczyna wódki w prezencie, możecie wnieść też własny alkohol i muzykę), koniec w najlepszym w Trójmieście klubie GoGo. Tam wejście + loża + butelka wodki + 1l softu. Godzinka - półtorej w klubie - wg uznania i spacerkiem bez ciśnienia i przenosimy się do topowego klubu muzycznego, gdzie możecie zostać do woli.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa przewodniczka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami…bezstresowo!

Cena zawiera

  • Imprezowy Autobus dla Was na 2 godziny 
  • tancerka GoGo na pokładzie - 3 piosenki (ok. 15 min) 
  • Imprezowa Przewodniczka na cały czas trwania imprezy 
  • butelka wódki w imprezobusie 
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu 
  • wstęp + rezerwacja loży + wodeczka w klubie gogo
  • wstęp do klubu
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minut


aresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


partybus-trojmiasto
590 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA

Dwie godziny jazdy to za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.