zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PARTY BUS - PAKIET VIP

Imprezowy Party Autobus w Trójmieście w vipowskim pakiecie z gorącym striptizem w wersji les show, rezerwacją i butelką w klubie gogo oraz wejściówkami do klubu muzycznego. Wybierając tę budżetową opcję macie z głowy plan na calusieńki wieczór. Cena zawiera zniżkę około 15 % w stosunku do atrakcji nabywanych oddzielnie.

Przykładowy plan imprezy:

20:00 nasz Imprezowy Autobus odbiera Was ze wskazanego miejsca na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu. Autobus jest do Waszej dyspozycji na 2h. W czasie przejażdżki na pokładzie zatańczą dla Was nasze dwie seksowne tancerki (występ trwa ok. 20 min). Do tego dorzucamy butelkę wódki 0,7l! Dodatkowy alkohol oraz napoje możecie wnieść na pokład we własnym zakresie.
22.00 koniec pod najlepszym w Trójmieście klubem gogo (do wyboru Sopot lub Gdańsk). Tam wejście + loża. Na miejscu możecie dokupić alkohol i/lub tańce prywatne. Godzinka - półtorej w klubie - wg uznania i spacerkiem bez ciśnienia i przenosimy się do topowego klubu muzycznego, gdzie możecie zostać do woli (w cenie atrakcji wyłącznie wejściówki do klubu).

Do tego jak zwykle nasza imprezowa przewodniczka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami… bezstresowo!

Nasz Imprezowy Party Autobus w Trójmieście (Gdańsk/Sopot/Gdynia) to bardzo popularna atrakcja, jeśli więc chcecie go mieć na swojej imprezie kawalerskiej, rezerwujcie jak najszybciej!

Cena zawiera

  • Imprezowy Party Autobus w Trójmieście (Gdańsk/Sopot/Gdynia) wyłącznie dla Was na 2 godziny 
  • 2 tancerki gogo na pokładzie & seksowny lesbian show (ok. 20 min)
  • 1 x 0,7l wódki w Party Autobusie
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu & napojów
  • wstęp + rezerwacja loży w klubie gogo
  • wstęp do klubu muzycznego
  • imprezowa opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


partybus-trojmiasto
690 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA

Dwie godziny jazdy to za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.