zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PARTY BUS - PAKIET VIP

Imprezowy Party Autobus w Trójmieście w vipowskim pakiecie z gorącym striptizem w wersji les show, rezerwacją i butelką w klubie gogo oraz wejściówkami do klubu muzycznego. Wybierając tę budżetową opcję macie z głowy plan na calusieńki wieczór. Cena zawiera zniżkę około 15 % w stosunku do atrakcji nabywanych oddzielnie.

Przykładowy plan imprezy:

20:00 nasz Imprezowy Autobus odbiera Was ze wskazanego miejsca na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu. Autobus jest do Waszej dyspozycji na 2h. W czasie przejażdżki na pokładzie zatańczą dla Was nasze dwie seksowne tancerki (występ trwa ok. 20 min). Do tego dorzucamy butelkę wódki 0,7l! Dodatkowy alkohol oraz napoje możecie wnieść na pokład we własnym zakresie.
22.00 koniec pod najlepszym w Trójmieście klubem gogo (do wyboru Sopot lub Gdańsk). Tam wejście + loża. Na miejscu możecie dokupić alkohol i/lub tańce prywatne. Godzinka - półtorej w klubie - wg uznania i spacerkiem bez ciśnienia i przenosimy się do topowego klubu muzycznego, gdzie możecie zostać do woli (w cenie atrakcji wyłącznie wejściówki do klubu).

Do tego jak zwykle nasza imprezowa przewodniczka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami… bezstresowo!

Nasz Imprezowy Party Autobus w Trójmieście (Gdańsk/Sopot/Gdynia) to bardzo popularna atrakcja, jeśli więc chcecie go mieć na swojej imprezie kawalerskiej, rezerwujcie jak najszybciej!

Cena zawiera

  • Imprezowy Party Autobus w Trójmieście (Gdańsk/Sopot/Gdynia) wyłącznie dla Was na 2 godziny 
  • 2 tancerki gogo na pokładzie & seksowny lesbian show (ok. 20 min)
  • 1 x 0,7l wódki w Party Autobusie
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu & napojów
  • wstęp + rezerwacja loży w klubie gogo
  • wstęp do klubu muzycznego
  • imprezowa opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
550 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


partybus-trojmiasto
590 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA

Dwie godziny jazdy to za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.klub-warszawa-praga-krakow
89 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.