zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - TRÓJMIEJSKI NIGHTLIFE

Idealna atrakcja na udany wieczór kawalerski w Gdańsku - esencja najlepszego co miasto ma do zaoferowania. Pub, Strip Klub, Klub w asyście imprezowej opiekunki.

Na rozgrzewkę parę łyczków czegoś mocniejszego dla odwagi w modnym pubie, potem wizyta w najbardziej topowym strip klubie i trening na zawodowych tancerkach, a na koniec modny klub pełen kusych spódniczek i sprawdzanie nowo nabytych umiejętności w praktyce.

Wszystkie wstępy w cenie, bez stresu na bramce i zawracania głowy. Do tego drink dla każdego i rezerwacja loży w strip klubie....a wszystko podane na tacy tak abyś wraz ze swoimi kompanami mógł się zrelaksować, a kwestie organizacyjne zostawił naszym uroczym przewodniczkom.

Sprawdź też rozszerzoną wersję z kasynem - Pakiet Las Vegas.

Cena zawiera

  • imprezowa opiekunka grupy 
  • wstęp do strip klubu 
  • wstęp do klubu 
  • rezerwacja stolików w pubie i strip klubie 
  • 1 x shot dla każdego w pubie 
  • 1 x drink dla każdego w strip klubie

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-gdansk
790 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.