zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PAKIET LAS VEGAS

Wieczór kawalerski rodem z Las Vegas. W pakiecie NOC W KASYNIE + NIGHTLIFE 10% taniej! Odpicujcie się i ruszamy..

Start w klimatycznym pubie, parę łyków czegoś mocniejszego na rozgrzewkę, potem wizyta w jednym z kasyn w Trójmieście, a na miejscu 50 PLN w żetonach dla każdego, a do tego 2 welcome drinki i moc wrażeń w czasie gry. Gdy już wygracie wystarczającą ilość pieniędzy, będziecie mogli uczcić to z pięknościami z klubu gogo oraz klubu, do których Was zabierzemy. Tego wieczoru nie zapomnicie nigdy!

Lokale znajdują się w Gdańsku i Sopocie, w ostatnim możecie zostać do woli. Wybierając ten pakiet oszczędzacie ponad 50 PLN/osoby.

Wszystkim jak zwykle zajmie się nasza imprezowa opiekunka, żebyś Ty nie musiał się niczym martwić i mógł bawić się razem z kumplami.

*Aby wejść do kasyna musicie mieć przy sobie dowody osobiste.

Cena zawiera

  • 1 x pub 
  • shot w pubie
  • wstęp do kasyna
  • żetony za 50 PLN/os
  • 2  welcome drinki dla każdego w kasynie
  • wstęp do klubu oraz klubu gogo
  • rezerwacje stolików w pubach i klubie gogo
  • 1 x piwko dla każdego w strip klubie

Dodatki (opcjonalne)

590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.


aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.