zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - KOLACJA Z TANCERKĄ DE LUXE

Idealny początek wieczoru kawalerskiego w ścisłym centrum Gdańska. Rozpoczniecie od soczytego męskiego steka z 2 zimnymi piwami. Po kolacji, w prywatnym VIP roomie, profesjonalny striptiz najlepszej tancerki GO-GO w Trójmieście.
Dodatkowy alkohol możecie sobie dokupić w cenach z karty (normalne, Trójmiejskie ceny). Jeśli jest Was mniej niż 8, pieniądze za nieobecnych zamiast na jedzenie przeznaczymy na alkohol dla Was.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!

Możesz dodać wstęp do klubu GOGO z imprezową przewodniczką, lożę dla grupy oraz po 1 piwie za dodatkowe 45 PLN /osoby. Jeśli chcesz, zaznacz tę opcję przy rezerwacji.

PROMOCJA: w Piątki wejście do Klubu GoGo GRATIS.

Cena zawiera

  • sympatyczna opiekunka grupy
  • wynajem dyskretnej VIP sali w klubo-restauracji w centrum Gdańska
  • soczysty stek wołowy z dodatkami
  • 2 piwa/osobę
  • strip show (3 piosenki - około 15-20 minut)

Dodatki (opcjonalne)

590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.