zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - KOLACJA Z TANCERKĄ

Soczysty posiłek- schabowy z dodatkami i z 2 piwkami do popicia. Kolacja w ścisłym centrum Gdańska & profesjonalny striptiz najlepszej tancerki GO-GO w Trójmieście w prywatnym VIP roomie - w tej cenie to prawdziwa okazja. Dodatkowy alkohol możecie sobie dokupić w cenach z karty (wódka 6, piwo 8).

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!

Możesz dodać wstęp do klubu GOGO, lożę/stolik dla grupy oraz po 1 piwie za dodatkowe 35 PLN/osoby. Jeśli chcesz, zaznacz tę opcję przy rezerwacji.

PROMOCJA: w Piątki wejście do Strip Klubu GRATIS.

Cena zawiera

  • sympatyczna opiekunka grupy
  • wynajem dyskretnej VIP sali w klubo-restauracji w centrum Gdańska
  • konkretny posiłek - schabowy z dodatkami
  • 2 piwka/osobę
  • strip show (3 piosenki - około 15 minut)
   

Dodatki (opcjonalne)

490 PLN/dodatek
STRIPTIZ

Najlepsza w mieście striptizerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.


klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. aresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.