zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - KOLACJA Z TANCERKĄ

Tylko dla Was najlepszy striptiz w Trójmieście, solidna kolacja i nasza imprezowa przewodniczka w pakiecie. Mega zestaw w niskiej cenie - nic tylko brać!

Kolacja w ścisłym centrum Gdańska lub Sopotu & profesjonalny striptiz najlepszej trójmiejskiej tancerki GOGO w prywatnym VIP-roomie. Dla każdego uczestnika soczysty posiłek - schabowy w zestawie i dwa piwka. Dodatkowy alkohol możliwy do zakupu na miejscu.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami... bezstresowo!

Macie ochotę na więcej ciała? Dodajcie kolejną tancerkę, a nasze dziewczyny z klasycznego striptizu uczynią niezapomniany pokaz lesbian show.

Cena zawiera

  • sympatyczna opiekunka grupy
  • wynajem dyskretnej VIP sali w klubo-restauracji w centrum Gdańska/Sopotu
  • konkretny posiłek - schabowy z dodatkami
  • 2 piwka/osobę
  • najlepszy striptiz w Trójmieście (3 piosenki - ok. 15 min)

Dodatki (opcjonalne)

590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.