zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - BODY SUSHI

Body sushi w Trójmieście niewątpliwie doda pikanterii Waszej imprezie kawalerskiej.

Specjalnie dla Was zarezerwujemy VIP room w modnej suszarni lub zaprzyjaźnionym lokalu w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie, gdzie czekać na Was będzie piękna modelka obłożona zestawem wyśmienitego sushi (ok. 30 różnych kawałków). Możecie również zamówić duet, w takim przypadku koszt imprezy wzrasta o 990 PLN. Gdy juz nacieszycie oczy i rozbudzicie apetyt każdy otrzyma dodatkowy zestaw 10 kawałków sushi - po kilka sztuk z różnych rodzajów - i szklaneczkę sake.

Nasza modelka jest do Waszej dyspozycji przez godzinę, w lokalu natomiast możecie zostać ile dusza zapragnie, oczywiście w godzinach otwarcia. Wybór miejsca będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

Po posiłku polecamy impreze w klubie muzycznym lub wizytę w klubie gogo - wystarczy zaznaczyć poniżej Wasz wybór. Nie chcecie martwić się o transport? Tym również możemy się zająć jeśli dacie nam znać odpowiednio wcześniej.

Cena zawiera

  • piękna Sushi Girl na 1h, na której ułożony zostanie duży zestaw sushi (ok. 30 różnych kawałków)
  • wynajem oddzielnej sali VIP, gdzie odbędzie się degustacja
  • mniejszy zestaw sushi dla każdego (mix. 10 kawałków) + sake
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

69 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.