zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - STRZELNICA AK47 KALASHNIKOV

Strzelanie z Kalashnikova AK-47 w Trójmieście/Gdańsku w mega pakiecie z transportem w obie strony, konkursem strzeleckim, medalami oraz opieką profesjonalnych instruktorów. Oprócz legendarnego Kałasza AK47 będziecie mogli postrzelać również z innej broni, w zestawie aż 40 strzałów: 10 x Glock 9 mm, 10 x pistolet 5,6 mm, 15 x karabin maszynowy AK-47 KALASHNIKOV, 5 x strzelba tzw. Pompka.

W cenie atrakcji szkolenie przeprowadzone przez licencjonowanych instruktorów - byłych oficerów jednostek antyterrorystycznych, trening obchodzenia się z bronią oraz cały niezbędny sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu). Dla najlepszych strzelców pamiątkowe medale. Na tej atrakcji musicie być trzeźwi.

Do tego nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim na strzelnicy tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo! Odbierze Was minibusem z dowolnego miejsca w Trójmieście (Gdańsk/Sopot/Gdynia), a po strzelnicy odstawi z powrotem.

Obiekt jest kryty, więc będziecie mogli spokojnie postrzelać z Kalashnikova w każdych warunkach pogodowych.

Cena zawiera

  • wynajem strzelnicy w Trójmieście/Gdańsku
  • 40 strzałów z 4 rodzajów broni 
  • niezbędny sprzęt 
  • licencjonowani instruktorzy 
  • konkurencje strzeleckie 
  • tarcze pamiątkowe
  • transport w obie strony
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-gdansk
790 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.