zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - STRZELNICA AK47 KALASHNIKOV

Baczność!

Jedyna strzelnica w Trójmieście / Gdańsku na której można odczuć potężną siłę ognia legendarnego Kałasznikowa (AK-47). Seria z niego dosłownie zwala z nóg. Mocne wrażenia gwarantowane! Strzelnica jest kryta więc nie straszne Wam mrozu i deszcze.

W pakiecie aż 45 strzałów/ osobę z 4 rodzajów broni (15 strzałów Glock 9 mm, 10 strzałów pistolet 5,6 mm, 15 strzałów karabin maszynowy AK-47 KALASHNIKOV, 5 strzałów strzelba tzw. Pompka).  

Licencjonowani instruktorzy - byli oficerowie jednostek antyterrorystycznych, trening obchodzenia się z bronią, cały sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu), konkurencje strzeleckie z nagrodami i wygodny transport minibusem w obie strony. Na tej atrakcji musicie być trzeźwi.

Do tego nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim na strzelnicy tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo! Odbierze Was minibusem z dowolnego miejsca w Trójmieście a po strzelnicy odstawi z powrotem.

Na miejscu wiele dodkowych broni m.in Colt, Winchester, Magnum, Walther PPK etc.

Spocznij!

Cena zawiera

  • rezerwacja na strzelnicy 
  • 45 strzałów z 4 rodzajów broni 
  • niezbędny sprzęt 
  • licencjonowani instruktorzy 
  • sympatyczna imprezowa opiekunka grupy 
  • transport w obie strony 
  • konkurencje strzeleckie 
  • tarcze pamiątkowe
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minutaresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.