zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - STRZELNICA GROM - GDAŃSK

Najlepsza strzelnica w Trójmieście (Gdańsku) z wygodnym transportem w cenie, konkursem strzeleckim, nagrodami oraz sympatyczną opiekunką. 

Nasza strzelnica w Gdańsku jest kryta - więc deszcz i mróz Wam niestraszny! W pakiecie aż 44 strzały/osobę z 4 rodzajów broni (15 strzałów Glock 9 mm, 10 strzałów pistolet 5,6 mm, 15 strzałów karabin maszynowy Glauberyt, 4 strzały strzelba tzw. Pompka). Do tego licencjonowani instruktorzy, trening obchodzenia się z bronią oraz cały sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu). 

W pakiecie jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się na strzelnicy bezstresowo! Odbiór i odstawka w dowolne miejsce w Trójmieście (Gdańsk/Sopot/Gdynia).

Na strzelnicy możecie dokupić sobie strzały z wielu innych rodzajów broni - m.in rewolwery, colt, winchester, magnum, 458.
Pamiętajcie, na tej atrakcji trzeba być trzeżwym.

Cena zawiera

  • wynajem strzelnicy w Trójmieście (Gdańsku)
  • 44 strzały z 4 rodzajów broni 
  • niezbędny sprzęt
  • licencjonowani instruktorzy 
  • konkurencje strzeleckie 
  • tarcze pamiątkowe
  • transport w obie strony
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
550 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
89 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.