zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - ASG - AIRSOFT

Super atrakcja na wieczór kawalerski w Trójmieście. Repliki prawdziwych broni w większości w skali 1:1, Wielka profesjonalna hala airsoft'owa - przeszkody naturalne, kompletny strój i 300 kulek na wyposażeniu każdego żołdaka. Do tego do ręki karabin maszynowy (m.in AK-47, M-16) i do boju  Duża doza realizmu, instruktorzy prowadzący i układający scenariusze gry. Ekstra fun! Na miejscu mozecie dokupić kulki, a także granaty dymne i rozbłyskowe i masę innych gadżetów. 

Transport w obie strony i opiekunka, która wszystkiego dopilnuje - jak zwykle w cenie.

Cena zawiera

  • kompletny strój
  • replika broni
  • 300 kulek
  • transport minibusem w obie strony
  • opiekunka grupy
  • instruktorzy
  • różne scenariusze gry
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minutaresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.