zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - STRZELNICA POLICYJNA

Zapraszamy na najlepszą krytą strzelnicę w Trójmieście (Gdańsku), w pakiecie 17 strzałów na osobę z 4 rodzajów broni, wygodny transport w obie strony i sympatyczna przewodniczka.

Dla każdego uczestnika pakiet strzelecki: 5 x Glock 9 mm, 5 x pistolet sportowy 5,6mm, 5 x karabin
maszynowy Kalashnikov AK 47, oraz 2 x strzelba typu shotgun (pompka). Do tego instruktorzy - byli oficerowie jednostek specjalnych trójmiejskiego oddziału antyterrorystycznego, trening obchodzenia się z bronią, konkurencje strzeleckie pod okiem licencjonowanych instruktorów oraz cały niezbędny sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu). Na tej atrakcji trzeba być trzeżwym.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo! W cenie atrakcji transport w dwie strony na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia).

Nasza kryta strzelnica w Gdańsku jest obiektem całorocznym, nie musicie obawiać się więc, że pogoda zakłóci Wam plany.

Cena zawiera

  • 17 strzałów na osobę z 4 rodzajów broni ostrej
  • rezerwacja na krytej strzelnicy w Trójmieście (Gdańsku)
  • licencjonowani instruktorzy
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • transport minibusem w obie strony
  • konkurencje strzeleckie, tarcze pamiątkowe
  • ceremonia medalowa

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-gdansk
690 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.