zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - PARTY BUS Z TANCERKĄ

Imprezowy PARTY AUTOBUS jest wyposażony w przyciemniane szyby, elegancki podświetlany bar, miękkie kanapy, nagłośnienie z głębokim basem, sympatyczną obsługę oraz rurkę do tańc.

Na niej znajdziecie tancerkę, która wykona dla Was najlepszy striptiz w Trójmieście. Jazda imprezowym party busem trwa 2 godziny, odbieramy Was z wybranego miejsca i odstawiamy gdzie chcecie.

Jedna tancerka w cenie. Jeśli zależy ci na lesbian show, możesz dodać drugą.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!

Możecie mieć własny alkohol i muzykę, a od nas dorzucimy lód, cytrynki, szkło i wyluzowanego barmana. Imprezowy party bus jest bardzo popularny, więc jeśli chcesz go mieć na Waszym wieczorze kawalerskim zarezerwuj wstępnie termin  jak najwcześniej.

Jest was dużo? Duże grupy płacą mniej! Zapłacicie maksymalnie za 15 osób. Komfortowo podróżuje aż 25 imprezowiczów.

Jeśli chcesz możesz dodać wejście VIP - bez kolejki z przewodniczką do najlepszego w Trójmieście klubu gogo. 

Cena zawiera

  • wynajem imprezowego party autobusu na wyłączność na całe 2 godziny
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • barman
  • tancerka + striptiz (3 piosenki - ok. 15 min)
  • możliwość wniesienia własnych napojów
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minut


aresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


partybus-trojmiasto
590 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA

Dwie godziny jazdy to za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.