zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PARTY BUS Z TANCERKĄ + GOGO

Dwugodzinna przejażdżka Party Busem po Trójmieście (Gdańsk/Sopot/Gdynia) z występem gorącej tancerki na pokładzie, wejściówkami i rezerwacją w najlepszym gogo w Gdańsku lub Sopocie i imprezową przewoniczką!

Nasz Party Bus jest wyposażony w przyciemniane szyby, elegancki podświetlany bar, miękkie kanapy, nagłośnienie z głębokim basem, sympatyczną obsługę oraz rurkę do tańca. Na niej, podczas przejażdżki, zatańczy dla Was jedna z naszych najlepszych trójmiejskich striptizerek. Jedna tancerka w cenie, możecie dodać kolejną za +490 PLN. Jazda party busem trwa 2 godziny, odbieramy Was z wybranego miejsca na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk/Sopot/Gdynia) i odstawiamy gdzie zechcecie. Możecie mieć własny alkohol i muzykę.


Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami... bezstresowo!

Party Bus w Trójmieście jest bardzo popularny, więc jeśli chcesz go mieć na Waszym wieczorze kawalerskim zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej.

Jest was dużo? Duże grupy płacą mniej! Zapłacicie maksymalnie za 15 osób. Komfortowo podróżuje aż 25 imprezowiczów.

Cena zawiera

  • wynajem party busa w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) na wyłączność na całe 2 godziny
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • barman
  • tancerka + striptiz (3 piosenki - ok. 15 min)
  • możliwość wniesienia własnych napojów & alkoholu i muzyki
  • wejście + rezerwacja stolika w klubie gogo (Gdańsk/Sopot)

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


partybus-trojmiasto
690 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA

Dwie godziny jazdy to za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.