zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - PAKIET VIP - HUMMER + VIP GOGO

Nie ma to jak gotowy pakiet na wieczór kawalerski - nasze najlepsze atrakcje w jeszcze lepszej pakietowej cenie. Zamawiasz więcej wypasionych atrakcji i płacisz mniej niż za każdą oddzielnie i znacznie mniej niż organizując wszystko samemu.

Oto LIMUZYNA HUMMER ze striptizerką + PAKIET VIP w Najlepszym Klubie GoGo w Trójmieście.

Hummer z imprezową opiekunką odbiera Was z wybranego miejsca w Trójmieście. Godzinna przejażdżka z tancerką GoGo na pokładzie. 2 szampany w cenie, ale możecie mieć też własny alkohol i muzykę. 

Koniec przed najlepszym klubem GoGo w Trójmieście a tam Wejście VIP, rezerwacja loży, 1 x lub 2 x 0,7l wódki (powyżej 15 osób) z softem (coca-cola, sok) oraz prywatny występ dla Kawalera!! 

Od początku do końca wszystkim zajmie się nasza imprezowa przewodniczka, także Ty jako organizator nie musisz się niczym martwić i możesz pobawić z kolegami. To wielki plus - zresztą sam zobaczysz...

Cena zawiera

  • odbiór w wybranym miejscu
  • limuzyna hummer z tancerką gogo - 3 piosenki (około 15 min)
  • 2 x butelka wina musującego na pokładzie hummera
  • pakiet klub gogo VIP: Wejście VIP do najlepszego klubu GoGo w Trójmieście
  • rezerwacja loży
  • 1 lub 2 butelki wódki 0,7l + soft (coca-cola, sok)
  • taniec dla Kawalera
  • imprezowa opiekunka grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minutaresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.