zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - PAKIET VIP - HUMMER + VIP GOGO

Skonstruowany specjalnie dla Waszej wygody idealny pomysł na wieczór kawalerski w Trójmieście! Mega limuzyna hummer z seksowną striptizerką + pakiet alkoholowy w najlepszym klubie GOGO w Trójmieście (Gdańsk lub Sopot).

Nie ma to jak gotowy pomysł na wieczór kawalerski - nasze najlepsze atrakcje w jeszcze lepszej pakietowej cenie. Zamawiasz więcej wypasionych atrakcji, płacisz mniej niż za każdą z nich oddzielnie i znacznie mniej niż organizując wszystko samemu. W dodatku niczym nie musisz się przejmować, bo my zajmiemy się organizacją od A do Z.

Hummer z imprezową opiekunką odbiera Was z wybranego miejsca na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk/Sopot/Gdynia). Godzinna przejażdżka + występ najlepszej trójmiejskiej tancerki erotycznej. Dwie butelki wina musującego w cenie, ale możecie mieć też własny alkohol i muzykę. 

Koniec przed najlepszym klubem GOGO w Trójmieście a tam wejściówki, rezerwacja loży, 1 x lub 2 x 0,7l wódki (powyżej 12 osób) z softem (coca-cola, sok) oraz prywatny taniec dla Kawalera!! 

Od początku do końca wszystkim zajmie się nasza imprezowa przewodniczka, także Ty jako organizator nie musisz się niczym martwić i możesz pobawić się z kolegami bezstresowo. To wielki plus - zresztą sam zobaczysz. Jeśli więc nie macie jeszcze pomysłu na wieczór kawalerski dla kumpla, nie ma się co dłużej zastanawiać. Rezerwujecie w 3 sekundy i wszystko robi się samo. 

Cena zawiera

  • gotowy pomysł na wieczór kawalerski w Trójmieście
  • limuzyna hummer na 1h
  • odbiór w wybranym miejscu na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia)
  • tancerka gogo & striptiz - 3 piosenki (ok. 15 min)
  • 2 x butelka wina musującego na pokładzie hummera
  • pakiet VIP w klubie gogo: wejście do najlepszego klubu GOGO w Trójmieście + rezerwacja loży
  • 1 lub 2 butelki wódki 0,7l + soft (coca-cola, sok)
  • prywatny taniec dla Kawalera
  • imprezowa opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.