zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - LIMUZYNA ZE STRIPTIZEM + GOGO

Limuzyna ze striptizem w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia), do tego bezpieczny klub gogo i imprezowa opiekunka w mega pakiecie na wieczór kawalerski. Rezerwujesz wstępnie termin w 3 minuty. Resztę ogarniamy my. Bezstresowo. 

Elegancki kierowca wraz z opiekunką odbiorą Was limuzyną z wybranego miejsca na terenie całego Trójmiasta bez żadnych dodatkowych opłat. W cenie atrakcji otrzymujecie godzinną przejażdżkę limuzyną, butelkę wina musującego, szkło, no i oczywiście gwóźdź programu - profesjonalny striptiz w limuzynie w wykonaniu jednej z naszych najlepszych tancerek (3 piosenki - ok. 15min). Możecie mieć własną muzykę i alkohol.

PROMOCJA: teraz wejście VIP do najlepszego Klubu GOGO w Trójmieście (Gdańsk/Sopot) + rezerwacja loży gratis!

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami... bezstresowo! 

Limuzyna ze striptizem w Trójmieście to jedna z najbardziej popularnych atrakcji, jeśli więc chcesz się załapać na wolny termin zalecamy zrobić rezerwację z dużym wyprzedzeniem.

Nasza piękna limuzyna zabiera na pokład do 9 osób + opiekunkę lub 10 bez opiekunki. Jest Was więcej? Sprawdź naszą
Limuzynę XXL lub wypasionego Hummera.

Cena zawiera

  • wynajem limuzyny w Gdańsku, Gdyni, Sopocie
  • godzinna przejażdżka po Trójmieście lub odbiór z lotniska/dworca
  • butelka wina musującego
  • najlepszy striptiz w Trójmieście (3 piosenki - ok. 15 min)
  • wejście + loża w klubie gogo
  • imprezowa opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.