zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - HUMMER LANS + GOGO

Limuzyna hummer w Trójmieście to najdłuższa, mega ekskluzywna limuzyna za jaką kiedykolwiek oglądały się dziewczyny na ulicach Gdańska, Sopotu i okolic! 

W cenie asysta imprezowej opiekunki (to ważne, bo dzięki niej Ty pobawisz się bezstresowo), odbiór z wybranego miejsca w Trójmieście (Gdańsk, Sopot lub Gdynia), szofer, godzinna przejażdżka, a na pokładzie najlepsza tancerka w Trójmieście. Zatańczy, naleje szampana i rozgrzeje towarzystwo oraz zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie.
Możecie mieć swoją muzykę i własny alkohol. Od nas dorzucimy GRATIS 2 szampany.

Jedna tancerka w cenie. Druga to + 450 PLN. Jest was dużo? Duże grupy płacą mniej. Zapłacicie maksymalnie za 15 osób. Na pokład zabieramy max. 17 imprezowiczów.

PROMOCJA: wejście do Klubu GoGo + Rezerwacja Loży GRATIS!

Cena zawiera

  • megadłuuuuuga limuzyna hummer z kierowcą na całą godzinę
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • sexy tancerka GoGo + striptiz - 3 piosenki (ok. 15 min)
  • 2 butle szampana
  • wejście + stolik w clubie GOGO
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minutaresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-hummer
490 PLN/dodatek
HUMMER - DODATKOWA GODZINA

Godzina jazdy to dla Was za mało? Domówcie kolejną i nie martwcie się czasem.